Newsletter

Zpravodaj o svobodě, radosti a smyslu nejen v podnikání či práci.

Chcete dostávat inspirující a podnětné články pravidelně na Váš email? Přihlašte se k odběru zpravodaje.
*  Email:
    Jméno:

Novinky

Manuál profesionálního kouče

2.12.2015 10:10 | Lukáš Pejchal

Chcete si vybudovat svojí vlastní koučovací praxi? Chcete získat tipy jak propagovat svůj koučink? ZDE si přečtěte jak na to!


ČLÁNKY A VIDEA

23.10.2011 16:16 | Lukáš Pejchal

Chcete mít jasno?

7.4.2011 17:17 | Lukáš Pejchal

Vyplnění sebekoučovacího formuláře zabere obvykle cca 10 minut času. Tato „investice“ se vám dle našich zkušeností vždy vyplatí, jelikož jejím výsledkem je jasnější vize vaší vlastní budoucnosti.

Tomáš Budinský
Chtěl jsem si dokázat, že i po 12 letech práce obchodníka se stále znovu mohu vrátit na pozici nejlepšího obchodníka u stejné firmy. Já jsem se nejen vrátil, ale i sám sebe překvap ... ”
Tomáš Budinský
→  více referencí

Koučink – služby koučinkteamu.cz

Sebekoučink

Nikdo Vás nic nenaučí pokuď sami nechcete. Jen vy můžete vzít informace od učitele, managera či kouče a přetransformovat je v něco užitečného pro Váš prospěch. Schopní lidé přebírají odpovědnost za svůj růst. Podívejte se co je to koučink a začněte TADY a TEĎ

.

Koučink týmů

Pomáhá zapojit lidi do řízení, rozhodování a strategického myšlení na všech úrovních a stává se nástrojem k urychlení pohybu ke konkrétním akcím a cílům organizace a jejich lidí. Máte na výběr buď vám šlape tým jako švýcarské hodinky a nebo je to časovaná bomba.

.

.


Individuální koučink

Koučování se nezaměřuje na chyby, které se staly, ale na příležitosti, které přijdou.Využijte svůj potenciál, kreativitu a odstraňte překážky k vašemu růstu. Je velmi neefektivní vzdělávat a rozvíjet lidi ve stejných věcech. Je více potřeba využívat individuální talenty a podporovat jedinečnou osobní motivaci.

.

.


Koučinkový workshop

Všichni žijeme v prostředí, kde je jedinou jistotou změna. Změna plánu a situace  je prostě naším každodenním chlebem. Způsobem, jakým management vede a zvládá své zaměstnance v tomto prostředí má zásadní vliv na výkon celé organizace. Koučink je ideálním nástrojem pro dnešní dobu, kdy firmy v rychle měnícím prostředí potřebují udržet směr a konkurenceschopnost na maximum.