Newsletter

Zpravodaj o svobodě, radosti a smyslu nejen v podnikání či práci.

Chcete dostávat inspirující a podnětné články pravidelně na Váš email? Přihlašte se k odběru zpravodaje.
*  Email:
    Jméno:

Novinky

Manuál profesionálního kouče

2.12.2015 10:10 | Lukáš Pejchal

Chcete si vybudovat svojí vlastní koučovací praxi? Chcete získat tipy jak propagovat svůj koučink? ZDE si přečtěte jak na to!


ČLÁNKY A VIDEA

23.10.2011 16:16 | Lukáš Pejchal

Chcete mít jasno?

7.4.2011 17:17 | Lukáš Pejchal

Vyplnění sebekoučovacího formuláře zabere obvykle cca 10 minut času. Tato „investice“ se vám dle našich zkušeností vždy vyplatí, jelikož jejím výsledkem je jasnější vize vaší vlastní budoucnosti.


Po čem opravdu toužíte?

28.3.2013 9.44

Pracovat se přece musí. Chodím do práce protože potřebuji vydělat nějaké peníze. Potřebuji se nějak uživit. Potřebuji nějak přežít. Pokud si toto říkáte, zkuste si položit jiné otázky!

K naplněnému životu vedou jiné otázky. Jako kouč je často dávám klientům.


Co je pro mne opravdu důležité? Co je zatím, co chci, proč to vlastně vůbec chci? Co mne vlastně baví? U jaké činnosti
se ztrácím, zapomínám na čas? Jak bych mohl to mohl dělat častěji. Co kdyby můj život, byl takto naplněn? Naplněn činnostmi, které mne naplňují.

Pak se tomu na plno oddáte, protože nebudete muset, ale budete chtít. Budete to dělat rádi a těšit se na to a budete to chtít dělat více a více. Věřte, že pak se tomu naplno oddáte a bude vás to bavit, bude z vás sálat energie a budete v tom perfektní. A pak, aniž byste to dělali proto, vás to také začne živit. A velice dobře.Budete hořet a tím plamenem budete zapalovat druhé. Ta jiskra bude sama přeskakovat. Ze začarovaného kruhu vás do spirály a do životního proudu dostanou jiné otázky, po kterých přijdou jiné odpovědi a uvidíte možnosti, které jste před tím neviděli. Je to vaše myšlení, které je potřeba změnit jako první.