Newsletter

Zpravodaj o svobodě, radosti a smyslu nejen v podnikání či práci.

Chcete dostávat inspirující a podnětné články pravidelně na Váš email? Přihlašte se k odběru zpravodaje.
*  Email:
    Jméno:

Novinky

Manuál profesionálního kouče

2.12.2015 10:10 | Lukáš Pejchal

Chcete si vybudovat svojí vlastní koučovací praxi? Chcete získat tipy jak propagovat svůj koučink? ZDE si přečtěte jak na to!


ČLÁNKY A VIDEA

23.10.2011 16:16 | Lukáš Pejchal

Chcete mít jasno?

7.4.2011 17:17 | Lukáš Pejchal

Vyplnění sebekoučovacího formuláře zabere obvykle cca 10 minut času. Tato „investice“ se vám dle našich zkušeností vždy vyplatí, jelikož jejím výsledkem je jasnější vize vaší vlastní budoucnosti.

Tomáš Budinský
Chtěl jsem si dokázat, že i po 12 letech práce obchodníka se stále znovu mohu vrátit na pozici nejlepšího obchodníka u stejné firmy. Já jsem se nejen vrátil, ale i sám sebe překvap ... ”
Tomáš Budinský
→  více referencí

Svatava Bilová – Poradenství   www.svatava8.cz

Tomáši, chci Vám ještě jednou moc poděkovat za naše pondělní setkání. Napadají mne ještě další a další souvislosti v návaznosti s tím, o čem jsme mluvili. Také jsem si uvědomila, že jsem ve stavu, kdy jsem změnila své některé postoje, odblokovala se (i když pořád je co řešit :-) ) a že najednou nevím, co si počít, nemám a neznám ten svůj nový život. Díky Vám, jsem si uvědomila, že opravdu se musím začít znovu učit. A že to je v pořádku. A také, že můžu stavět na těch základech, které mám. A také se mi moc líbilo, že jste ze mne dostal to, co jste potřeboval, tedy, co jsem potřebovala já :-) . V mém případě se to opravdu málo komu povede :-) . A KONEČNĚ mi došlo, že „bez akce, nejsou koláče“. A doporučuji Vás svým přátelům.
Ještě jednou moc díky a na viděnou.

Jan Čepelka – Jednatel společnosti www.FTonline.cz

Spoluprací s koučem Lukášem Pejchalem jsem s minimem investovaného času získal výsledek, který bych při samotném posuzování situace vytvářel několik dní. Pravděpodobnost, že bych si na to našel čas  byla relativně nízká. Spolupráce s panem Pejchalem mi pomáhá řešit věci koncepčně a pomáhá předcházet situacím, kdy bych danou věc řešil na poslední chvíli. Výsledek každého koučovacího sezení je přesný plán postupu, se kterým jsem jako klient zcela ztotožněn. Vždy si najdu svá vlastní řešení.

Lukáš Pejchal má seriózní přístup je otevřený, pozitivní a ochotný skutečně pomáhat.

Jan Blažek – Majitel společnosti www.cerstvapasta.cz

Lukáše Pejchala znám již delší dobu. Byl tedy u toho, když jsem se rozhodoval zda začít podnikat ve výrobě čerstvých těstovin. Byl to právě Lukášův koučink, který mi pomáhal a pomáhá ve srovnávání myšlenek. Vždy mám po schůzce s ním skutečně jasno a přestanu mít pocit, že furt něco nestíhám. Často se utvrdím, že jsou mé plány reálné.

Dalším přínosem koučování je pro mě, že odcházím s postupem práce a mám srovnané priority. Získávám tím klid, kterým působím na své okolí. Nejsem tedy ve stresu a to mi pomáhá k efektivnějšímu podnikání. Můj vnitřní klid mi zvyšuje šance na úspěch.

Jaroslav Hudcovský – Obchodní poradce www.abc.cz

Dlhšiu dobu som sa trápil s istým problémom v práci. Jeho vyriešenie pre mňa znamenalo pracovnú stabilitu, istotu – veľmi mi na tom záležalo.
Okrem mňa ho však zažívali aj iní kolegovia, čo ma často krát privádzalo do beznádeje, že liek na túto konkrétnu „vec“ neexistuje. Musím priznať, že som sa s tým snažil dlhšie pasovať aj sám no bez výsledku. Uvažovaním nad tým ako si pomôcť a ovplyvniť tak pracovný úspech ma len dostávala do väčšej a väčšej depresie, beznádeje.
Na jednom pracovnom obede ma p. Multana oslovil s možnosťou koučingu.
Ak máte už v hlave blok v podobe : „tento problém riešenie skrátka nemá“ …. a niekto Vám ponúkne pomoc, nech už akokúkoľvek neverím, že poviete : „nie dakujem“ :)

Nemal som čo stratiť, vzbudila so vo mne aj nedočkavá zvedavosť, takže som to odkývol a dal šancu niečomu novému….
Za to, že problém je minulosťou ďakujem koučingu ktorý trval asi 45minút.
Tým že p. Multana je charizma sama o sebe, nerobilo mi problém uvolniť sa, racionálne uvažovať, odpovedať na jasné otázky…
Cesta veľmi príjemná, nenáročná a jej výsledkom je šok :) . Šok z toho ako jednoducho vyzerá riešenie a že človek si naň príde v podstate absolútne sám.

Najdôležitejšie ale podľa mňa je, vedieť čo chcem. Ak je toto ujasnené, a mám v tom poriadok…chýba už len malý kúsok k tomu dosiahnuť to……. nepochybujem už o ničom, iba požiadam o koučing aj nabudúce!

Lenka Kastlová- Lektor

Se zvědavostí a očekáváním jsem podstoupila koučovací sezení u Koučink teamu. Zajímám se již nějakou dobu o různé cesty seberozvoje a koučování bylo pro mě lákavé, protože v sobě nosím sen a cítím, že je ten správný čas ho uskutečnit. Byla jsem zvědavá co skutečně může přinést energie dvou lidí zaměřená jedním směrem. Profesionální výkon Lukáše Pejchala  a perfektní komunikace celého týmu  se mnou mě nadchla.
Nejenom, že jsem skutečně obdržela ,,vítr do plachet “ , ale získala i pocit, že na své cestě k cíli se kdykoliv můžu obrátit na člověka – přítele, který má tak neochvějnou víru v konečný úspěch a dokáže jí předat. Děkuji.

Tomáš Budinský – Obchodník www.abc.cz

Rád bych touto cestou poděkoval člověku, který mne dostal opět nahoru, a to Tomáši Multanovi. Požádal jsem jej o koučink po dobu 8 týdnů, kdy jsem si chtěl dokázat, že i po 12 letech práce obchodníka stále u stejné firmy, se znovu mohu vrátit na pozici nejlepšího obchodníka firmy. Tomáš mi vyhověl a já jsem se nejen vrátil, ale i sám sebe překvapil, že to stále jde a stáleto má i budoucnost.

Proč se to stalo? Protože Tomáš dokázal perfektně rozpoznat, v čem je můj současný problém a velmi šikovně mi pomáhal v tom směru, abych si na to přišel sám. K tomu paradoxně stačilo asi hodinku týdně si s ním povídat a zamýšlet se nad jeho otázkami. Umí vždy položit takovou, aby to v člověku „zašrotovalo“ a sám jsem si začal uvědomovat, kde jsem udělal chybu a hlavně, jak ji mohu napravit.  Tohle je, myslím, velké umění, zařídit, aby si člověk přišel sám na to, co udělal dobře nebo špatně a co má „v hlavě“ a pak je jasné, že tomu i věří daleko víc, než by jej někdo přesvědčoval, že to musí dělat tak či onak, ale v duchu si myslel svoje.

Chci prostě říci, že sám bych sotva odhalil tak neuvěřitelně rychle svoje plusy a mínusy a neuměl bych vždy rychle zareagovat tak, aby šly výsledky nahoru. K tomu jsem právě potřeboval KOUČE, který mne dokázal velmi rychle po mém „vykolejení“ zase vrátit na tu správnou kolej a hnát mne navíc rychle dopředu.

Tento typ koučinku mohu všem, kteří chtějí být úspěšní vřele doporučit. Za 12 let práce obchodníka, jsem zažil mnoho různých školení a seminářů, ale nic se nedá srovnat s tímto. Hodina týdně a ihned prokazatelné zlepšení, a to několikanásobné!


Tomáš Pazdera – Obchodní poradce www.abc.cz

Když jsem začal spolupracovat s Tomášem, byl jsem jako malá loďka v oceánu neschopná pohybu a zmítaná bouří. Nevěřil jsem sám sobě, a spoléhal na pomoc druhých. Tomovo koučování ve mě probudilo spící sebedůvěru a vědomí velkého vnitřního potenciálu, který postupně uvolňuji. Moje pracovní výsledky jsou rok od roku lepší a díky Tomovu vedení si často dokážu sám odstranit blok, který mi brání v dalším pokroku.

Máte-li příležitost spolupracovat s Tomášem – využijte ji!

Sergej Bíma – manažer obchodníků www.abc.cz

Mám na starost výběry nových obchodních reprezentantů pro naší společnost, jejich zaškolení a následné řízení. Za šest let této funkce jsem zjistil, že obchodníkům spíše než šéfa a školitele, dělám zpovědníka a navíc každý jejich neúspěch a prohru jsem začal cítit jako vlastní selhání v mojí funkci. Koučink vedený Tomášem Multanou, při kterém jsem dostal spousty správně položených otázek a následně prostor, do kterého jsem vkládal svoje vlastní odpovědi a hlavně řešení s kterými je jednoduché se ztotožnit, jelikož jsou naše, mi pomohlo najít rovnováhu a sílu pokračovat jiným a jednodušším směrem. Bez zátěží, které mne jen brzdily. Ještě jednou děkuji za  nastartování a vedení mentální samoléčby a objevení nových myšlenek a postojů v mé vlastní hlavě.

Renae Reed – Teacher

I can honestly say that Lukas Pejchal helped change my life. With his guidance, advice, and inspiration I completely turned my life around. Lukas is a great life coach, he is kind and understanding. Before, I was scared and weak, but now I take life into my own hands and make it whatever I want! Thank you for everything Lukas!