Newsletter

Zpravodaj o svobodě, radosti a smyslu nejen v podnikání či práci.

Chcete dostávat inspirující a podnětné články pravidelně na Váš email? Přihlašte se k odběru zpravodaje.
*  Email:
    Jméno:

Novinky

Manuál profesionálního kouče

2.12.2015 10:10 | Lukáš Pejchal

Chcete si vybudovat svojí vlastní koučovací praxi? Chcete získat tipy jak propagovat svůj koučink? ZDE si přečtěte jak na to!


ČLÁNKY A VIDEA

23.10.2011 16:16 | Lukáš Pejchal

Chcete mít jasno?

7.4.2011 17:17 | Lukáš Pejchal

Vyplnění sebekoučovacího formuláře zabere obvykle cca 10 minut času. Tato „investice“ se vám dle našich zkušeností vždy vyplatí, jelikož jejím výsledkem je jasnější vize vaší vlastní budoucnosti.

Jan Blažek
Získávám klid, kterým působím na své okolí. Nejsem tedy ve stresu a to mi pomáhá k efektivnějšímu podnikání. ... ”
Jan Blažek
→  více referencí

Radim Zabadal

Kariérní poradce, lektor

Specializace:

Pro ty, kteří se rozhodují, kam se vydat po ukončení školní docházky, chtějí nalézt a pojmenovat svůj potenciál, nebo se připravit na přijímací řízení na trhu práce.

Působiště:
Praha + ČR

Kontakt:

Kmochova 12
Praha 5
150 00

Tel: +420 775 693 097

Email: radim.zabadal@gmail.com

IČO: 679 912 54

Co mě přivedlo ke kariérovému poradenství

Během studia Andragogiky a personálního řízení na Univerzitě Karlově jsem se věnoval problematice příjímacího řízení do firem. Za svou profesní dráhu jsem získal řadu poznatků ze vzdělávacích firem a dalších institucí, ve kterých jsem působil už během studia VŠ, jednu organizaci jsem spoluzakládal a působil v jejím vedení i jako lektor (spolek Jules a Jim). Své zkušenosti jsem spojil se svým dlouholetým „koníčkem“, kterým je práce s lidmi na vzdělávacích kurzech týkajících se kariérového poradenství a osobnostního rozvoje žáků na základních a středních školách. Působení v Kariérním centru mi umožňuje své profesní zkušenosti předat dalším lidem, kteří potřebují pomoci s uplatněním na trhu práce či přípravou na budoucí povolání.

Co dělám

Mé zkušenosti vychází z 15 let výuky studentů a učitelů stejně jako z řízení a organizování vzdělávacích kurzů ve školách a firmách. Poslední 3 roky se věnuji kariérovému poradenství formou přípravných kurzů na základních a středních školách.
Jsem aktivní v oblasti neziskového sektoru (organizace Jules a Jim, AISIS, o.s.), kde pomáhám mladým lidem a školám vytvářet přátelskou atmosféru ve třídách (spolek Jules a Jim) a v propojení školního a firemního světa (AISIS).

Mám dlouholetou zkušenost s vedením dětského oddílu, působil jako lektor a spolupracovník vzdělávacích firem a institucí (mimo jiné Expertis Praha, MASS Training & Media s.r.o., Outward Bound – Česká cesta, s.r.o., AISIS, o. s.).

Vzdělání a kvalifikace

Univerzita Karlova, obor Andragogika a personálního řízení, zakončeno titulem Magistr věd o vzdělání (2002-2009)

Univerzita Lüneburg (SRN), obor Vědy o vzdělání se zaměřením na zážitkovou pedagogiku (2006-2007)

Další vzdělání

Čtením a psaním ke kritickému myšlení (80 hod. výcvik)

Učitelství pro střední školy (2 letý kurz během studia VŠ)

Výcvik krizové intervence (36 hodin)

Ve volném čase rád

Mám rád výšky i výhledy, jak z vrcholků hor, tak z jejich skalnatých stěn. Je mi vlastní pohyb, v létě kole, v zimě na běžkách. Jsem však i milovník příjemných chvil s fajn lidmi a upřímným kliďasem se srdcem na dlani, prý svou spontaneitou každého rozesměju. Radost mi udělá dobré vínko, nebo dobré domácí jídlo.