Newsletter

Zpravodaj o svobodě, radosti a smyslu nejen v podnikání či práci.

Chcete dostávat inspirující a podnětné články pravidelně na Váš email? Přihlašte se k odběru zpravodaje.
*  Email:
    Jméno:

Novinky

Manuál profesionálního kouče

2.12.2015 10:10 | Lukáš Pejchal

Chcete si vybudovat svojí vlastní koučovací praxi? Chcete získat tipy jak propagovat svůj koučink? ZDE si přečtěte jak na to!


ČLÁNKY A VIDEA

23.10.2011 16:16 | Lukáš Pejchal

Chcete mít jasno?

7.4.2011 17:17 | Lukáš Pejchal

Vyplnění sebekoučovacího formuláře zabere obvykle cca 10 minut času. Tato „investice“ se vám dle našich zkušeností vždy vyplatí, jelikož jejím výsledkem je jasnější vize vaší vlastní budoucnosti.

Tomáš Budinský
Chtěl jsem si dokázat, že i po 12 letech práce obchodníka se stále znovu mohu vrátit na pozici nejlepšího obchodníka u stejné firmy. Já jsem se nejen vrátil, ale i sám sebe překvap ... ”
Tomáš Budinský
→  více referencí

Vyberte si s kým chcete koučovat?

Koučinkteam.cz je v tuto chvíli Tomáš MultanaLukáš Pejchal. Máme vizi postupně doplňovat tým koučů o další certifikované profesionální a prověřené kouče zaměřené na stejné hodnoty.

Tomáš Multana

Zaměřuje se na oblast osobního rozvoje a oblast obchodní, ve které má více jak desetileté zkušenosti jako manažer obchodních týmů, které v Čechách i na Slovensku vedl. Je k dispozici všem kteří na sobě chtějí pracovat a změnit svůj život k lepšímu. Zaměřuje se na dosažení výsledků svobodnějším přístupem, hlavně s využitím silné motivace a odstranění vnitřních překážek a bariér. Můžeme pak být úspěšní tak, jak jsme ani nesnili. Stačí když si nebudeme stát v cestě.

Lukáš Pejchal

Lukáš se cítí jako ryba ve vodě prostředí, ve kterém je  důležitá svoboda, radost a smyl. Díky vlastní praxi a průzkumu zjistil, jaké nejčastější výzvy a problémy řeší majitelé či vedoucí v oblasti svobodněji pojatých přístupů vedení lidí. Svůj koučinkový program proto sestavil právě se zaměřením na tyto výzvy. Svým koučováním efektivně napomáhá manažerům lépe komunikovat své vize se svými týmy a k motivovanějším, radostněnjším a samostatnějším zaměstnancům.ykoliv máte potřebu a navíc pouze za zlomek ceny skutečného koučinku?