Newsletter

Zpravodaj o svobodě, radosti a smyslu nejen v podnikání či práci.

Chcete dostávat inspirující a podnětné články pravidelně na Váš email? Přihlašte se k odběru zpravodaje.
*  Email:
    Jméno:

Novinky

Manuál profesionálního kouče

2.12.2015 10:10 | Lukáš Pejchal

Chcete si vybudovat svojí vlastní koučovací praxi? Chcete získat tipy jak propagovat svůj koučink? ZDE si přečtěte jak na to!


ČLÁNKY A VIDEA

23.10.2011 16:16 | Lukáš Pejchal

Chcete mít jasno?

7.4.2011 17:17 | Lukáš Pejchal

Vyplnění sebekoučovacího formuláře zabere obvykle cca 10 minut času. Tato „investice“ se vám dle našich zkušeností vždy vyplatí, jelikož jejím výsledkem je jasnější vize vaší vlastní budoucnosti.

Sergej Bíma
Spolupráce mi pomohla najít rovnováhu a sílu pokračovat jiným a jednodušším směrem. Bez zátěží, které mne jen brzdily. ... ”
Sergej Bíma
→  více referencí

Proč je koučink poslední dobou tak populární?

Koučink pomáhá najít správnou cestu

Mnoho lidí už je udoláno vším tím „měl bych“ a opravdu touží dělat ve svém životě něco smysluplného a zajímavého. Problém je, že nejsou schopni to smysluplné sami nalézt a pokud i mohou, nedokáží najít cestu, jak to realizovat. Dobrý kouč jim může pomoci v obojím.

Koučink pomáhá měnit plány v realitu

Při koučingu hodně lidí objevuje, jak najednou věci, které se jim zdály předtím nesnadné a neuskutečnitelné, se dávají do pohybu a začínají být na dosah. Kouč není žádný čaroděj (i když někteří skoro ano :) ), ale má k dispozici rozsáhlý arzenál nástrojů jak napomoci Velkým Myšlenkám vstoupit do Reality. Prostřednictvím koučinku jsou tyto nástroje k dispozici jejich dalšímu rozvoji.

Koučink pomáhá využít skrytý potenciál

Manažeři absolvovali za svůj profesní život mnoho tréninků zaměřených na nové znalosti a dovednosti. I přesto jsou stále posílání na další a další, protože nové znalosti neaplikují v praxi. Koučování využívá potenciál, který máme nyní již k dispozici a snižuje bariéry, díky kterým tento potenciál nevyužíváme. Viz rovnice: Výkon = potenciál – interference.