Koučovací formulář

Newsletter

Zpravodaj o svobodě, radosti a smyslu nejen v podnikání či práci.

Chcete dostávat inspirující a podnětné články pravidelně na Váš email? Přihlašte se k odběru zpravodaje.
*  Email:
    Jméno:

Novinky

Manuál profesionálního kouče

2.12.2015 10:10 | Lukáš Pejchal

Chcete si vybudovat svojí vlastní koučovací praxi? Chcete získat tipy jak propagovat svůj koučink? ZDE si přečtěte jak na to!


ČLÁNKY A VIDEA

23.10.2011 16:16 | Lukáš Pejchal

Chcete mít jasno?

7.4.2011 17:17 | Lukáš Pejchal

Vyplnění sebekoučovacího formuláře zabere obvykle cca 10 minut času. Tato „investice“ se vám dle našich zkušeností vždy vyplatí, jelikož jejím výsledkem je jasnější vize vaší vlastní budoucnosti.

Sergej Bíma
Spolupráce mi pomohla najít rovnováhu a sílu pokračovat jiným a jednodušším směrem. Bez zátěží, které mne jen brzdily. ... ”
Sergej Bíma
→  více referencí

Chcete znát vlastní cíle, které jsou pro vás důležité?


Vyplnění sebekoučovacího formuláře zabere obvykle cca 10 minut času. Tato „investice“ se vám dle našich zkušeností vždy vyplatí, jelikož jejím výsledkem je jasnější vize vaší vlastní budoucnosti. Uvědomíte si své tři nejdůležitější cíle, pro které bude snadné se nadchnout, budete cítit radost a určíte konkrétní akční kroky, které povedou k jejich dosažení. To vše vám umožní odstranit své vnitřní i vnější bariéry. Po vyplnění pěti kroků budete mít jasno v tom, co Vás naplňuje a baví.


Po dokončení získáte přehledný souhrn Vašich cílů a budete-li si přát, je možné ho emailem odeslat na vaši adresu.
Další volitelnou možností je dobrovolná a bezplatná „ ochutnávka “ koučinku s akreditovaným koučem z pohodlí Vašeho domova či kanceláře. Stačí nás kontaktovat a domluvit si 30 minut koučinku Vašich cílů přes Skype. A to vše zcela ZDARMA!

Momentálně je tato služba bez jakýchkoliv poplatků, do budoucna však zvažujeme její zpoplatnění. Je proto výhodné s vyplněním sebekoučovacího dotazníku neotálet a začít okamžitě. Dotazník doporučujeme vyplnit v klidném prostředí, ideálně bez přerušení a v průběhu cca 10 minut.