Newsletter

Zpravodaj o svobodě, radosti a smyslu nejen v podnikání či práci.

Chcete dostávat inspirující a podnětné články pravidelně na Váš email? Přihlašte se k odběru zpravodaje.
*  Email:
    Jméno:

Novinky

Manuál profesionálního kouče

2.12.2015 10:10 | Lukáš Pejchal

Chcete si vybudovat svojí vlastní koučovací praxi? Chcete získat tipy jak propagovat svůj koučink? ZDE si přečtěte jak na to!


ČLÁNKY A VIDEA

23.10.2011 16:16 | Lukáš Pejchal

Chcete mít jasno?

7.4.2011 17:17 | Lukáš Pejchal

Vyplnění sebekoučovacího formuláře zabere obvykle cca 10 minut času. Tato „investice“ se vám dle našich zkušeností vždy vyplatí, jelikož jejím výsledkem je jasnější vize vaší vlastní budoucnosti.


Jak se plní sny? Pokračování lekcí mého 6ti letého syna o tom, jak žít opravdově.

18.1.2013 9.56

V minulém článku a videu, které pokud jste neviděli doporučuji shlédnout na této adrese jsem se bavil o tom co mne můj syn učil o dosahování svých snů a úspěchu.

Jak to dopadlo, se můžete podívat v tomto 2 minutovém videu.

Zkráceně z pohledu mého syna:

Mám 6 let a měl jsem sen. Chtěl jsem prodávat hračky. Už tuto sobotu. Řekl jsem to tátovi a ten nevěděl co mi na to říct. Asi uvažoval, jak mi vysvětlí, že to nejde a není to tak jednoduché. Stejně tak, jak to asi vysvětlili jeho rodiče kdysi jemu. Tak jsem mu řekl „ Neboj tati, to zvládneš. Vezmeš pár prkýnek, plachtu a ztlučeš mi nějakou boudečku, ve které

budu prodávat“. Mám skvělé rodiče, podpořili mne a já si díky tomu nejen vydělal v 6ti letech své první penízky, ale hlavně jsem přišel na to, že cokoliv budu chtít, dokážu, když si za tím půjdu. Překonám obavy, které jsou v cestě, udělám to co nejjednodušeji a nebudu se bát říci si o pomoc. Pak se celý svět spojí a bude to zábava. Budu prožívat své sny. Když to dokážu já, 6ti letý kluk, dokážeme to všichni. Jen mít sen a věřit, že na to nejsme sami. A to nikdy nejsme. Život je skvělý, když žijeme svůj sen.

Tak přeji ať jste stejně úspěšní ve vašich snech. Dokážete cokoliv chcete.