Newsletter

Zpravodaj o svobodě, radosti a smyslu nejen v podnikání či práci.

Chcete dostávat inspirující a podnětné články pravidelně na Váš email? Přihlašte se k odběru zpravodaje.
*  Email:
    Jméno:

Novinky

Manuál profesionálního kouče

2.12.2015 10:10 | Lukáš Pejchal

Chcete si vybudovat svojí vlastní koučovací praxi? Chcete získat tipy jak propagovat svůj koučink? ZDE si přečtěte jak na to!


ČLÁNKY A VIDEA

23.10.2011 16:16 | Lukáš Pejchal

Chcete mít jasno?

7.4.2011 17:17 | Lukáš Pejchal

Vyplnění sebekoučovacího formuláře zabere obvykle cca 10 minut času. Tato „investice“ se vám dle našich zkušeností vždy vyplatí, jelikož jejím výsledkem je jasnější vize vaší vlastní budoucnosti.

Sergej Bíma
Spolupráce mi pomohla najít rovnováhu a sílu pokračovat jiným a jednodušším směrem. Bez zátěží, které mne jen brzdily. ... ”
Sergej Bíma
→  více referencí

Ceník

Nejlepší investicí v životě, je investice do vlastního vzdělání a osobního rozvoje. Jen stěží budete vyhodnocovat návratnost vašeho efektivnějšího a úspěšnějšího fungování. Hlavní ale je, že budete moci žít radostnější, zdarvější a šťastnější život!

Pokud vás statistiky i přes to zajímají, tak :

Finanční návratnost koučinku (ROI) je jedna z nejvyšších v rozvoji lidí (až 700 %), náklady do koučinku se tak řadí mezi nejlepší investice v oblasti rozvoje jednotlivých zaměstnanců a týmů.

Dohoda na ceně dle našeho ceníku. Tzn. „ušijeme“ přesně na míru cenu k danému rozsahu služeb a délce spolupráce. Zda se bude jednat o komerční využití „firemní koučink“ nebo koučink placený z „vlastní kapsy“ fyzické osoby. Tedy někoho, kdo se rozhodl pracovat sám na sobě a společnost, ve které pracuje se finančně nepodílí.

Pro nekomerční využití – koučink fyzických osob je cena 1500,- Kč za  sezení v délce 60 – 90 minut, v  závislosti na dohodnuté délce spolupráce.